Geoblog.pl    thegenerat    Podróże    INDIE i NEPAL    dalej delhi

dalej delhi

Indie, New Delhi

ciao
1$ to ok 48 Rupii
internet 20rupies za godzine co wychoidzi mniej niz pol dolca, dlatego se mozna hulac..
piwko jakies dziwne za butelke 0.66 marki Kingfisher 35 rupi
generalnie taniocha, za pokoj placimy 250 rupii, generalnie dzis obliczylismy ze wydajemy dziennie ok 6$ na osobe ze wszystkim, troche to wzrosnie jak zaczniemy sie przemieszczac, jutro ruszamy mialo byc do Jaipuru, ale na pierwszy zut jednak idzie Agra, mamy juz bilet na pociag dla zwyklych smiertelnikow, ponad 3h w zatloczonym wagonie kosztowalo nas 126 rupii za dwie osoby, wyjezdzamy z delhi 10.30 albo godzine pozniej.. czyli czasu polskieko kolo 5rano bedzie, w poniedzialek maja tu swieto, dzien republiki wiec chyba utkniemy w agrze na pare dni, no coz nie wiem co tam bedziemy robic, ilez sie mozna gapic na Taj Mahal :)) ...kurde tyle sie tu psow wloczy i krow i wszystkie takie jak nacpane, zamroczone, od tych klaksonow i wogole nic sie nie marnuje, kupe krowy zjada pies.. nie wiem skad ci ludzie mysla ze my nruskami jestesmy, aha jak dzisw sam szedlem to dwoch do mnie dzien dobry powiedzialo, a nie chodze w koszulce z napisem Polska

katja
katja - 2009-01-25 18:05
chlejesz jak typowy rus wiec Pawle co się dziwisz że za takiego Cię biorą?:) trzymajcie sie i przekazuj wszystko mamci:)

Steffania
Steffania - 2009-01-25 20:20